apartamenty w Kołobrzegu

Apartamenty wygodniejsze i tańsze niż hotel!

Być może zaskoczymy naszym stwierdzeniem wiele osób, ale apartamenty można wynająć w tej samej cenie co kwatery. Kołobrzeg, w którym baza noclegowa jest bardzo szeroka – nie mamy na myśli wspomnianych wcześniej miejsc, ale i hotele, pensjonaty czy hostele – mogłoby się wydawać, że konkurencyjność jest duża. Ceny w takim bądź radzie powinny być zróżnicowane, jednak nic bardziej mylnego!

Biorąc apartament wprost z naszej oferty – lubianą przez gości 18-stkę, czyli 3-pokojowy lokal z aneksem kuchennym i dużą łazienką. Koszt takiej przyjemności to 300 zł w okresie letnim (czerwiec). Noclegi w kwaterach kołobrzeskich to zwykle koszt od 40 zł do 60 zł. Teraz zastanówmy się, w jak dużą rodzinę można się zmieścić w apartamencie? Zwykle 18-stka jest zamawiana dla 6-ciu osób, co w przeliczeniu daje jedyne 50 zł od osoby! Czyli mieścimy się w granicy noclegu w kwaterze! A co z wygodą? Użytkownicy naszych lokali zawsze, ale to zawsze są bardzo zadowoleni – z wielu względów. Przede wszystkim, kwota, która widnieje w cenniku jest ostateczną, jedyną jaką się ponosi ( z wyjątkiem opłaty klimatycznej dla gminy – ale jest ona wymagana w każdym miejscu ). W apartamencie jest całodobowy dostęp do Internetu – bez limitów i haseł na jeden komputer. Można oglądać telewizję w salonie, bez przeszkód i innych osób – jak to zwykle ma miejsce w kwaterach. I ostatnie – najważniejsze! Dostęp do kuchni. U nas bez przeszkód zrobisz śniadanie z samej piżamie i nikt nie będzie Ci mówić, że „nie wolno”, albo jest to sprzęt mieszkańców domu.

Gdy już raz przyjedziesz do kurortu nadmorskiego i zatrzymasz się w apartamencie, nigdy nie zmienisz go na kwatery. Kołobrzeg jest miastem z dużym zapleczem, jednak warto zatrzymać się w tym najwygodniejszym, w którym przez przeszkód odpoczniesz przed kolejnym dniem pełnym atrakcji.